Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły wraz ze wszystkimi nauczycielami języka angielskiego oraz nauczycielką języka niemieckiego wzięli udział w IX edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Aplikacja Insta.Ling, która jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej, powstała w odpowiedzi na potrzebę efektywnej i przyjemnej nauki słówek w języku obcym. Dzięki niej, uczniowie systematycznie i bez zbędnego wysiłku mogą przyswajać słownictwo języka angielskiego, a także niemieckiego  w ciekawej i nienużącej formie nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również na tabletach i telefonach komórkowych w domu oraz poza nim.

Uczniom biorącym udział w programie gratulujemy efektywnej nauki słówek, a ich nauczycielom: paniom Małgorzacie Krawczyk, Dorocie Nowackiej, Annie Rzeszutek, Renacie Tarkowskiej, Katarzynie Gajewskiej oraz panu Krzysztofowi Ambroziewiczowi przyznanych Certyfikatów Jakości w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling.