29.11.2016 obchodziliśmy Dzień Patrona. Z tej okazji młodzież z naszej szkoły miała okazję zaprezentować swoje rozliczne talenty w równie licznych, czasami bardzo zaskakujących  kategoriach. Każda z klas zgłosiła do konkursu Pawlikowska Got Talent 2016 co najmniej jedną osobę lub też zespół uczniów. Nie zabrakło występów muzycznych, wokalnych, sportowych, tanecznych, a nawet filmowo-reżyserskich.  Najbardziej oryginalnym talentem wykazał się chyba uczeń prezentujący kolekcję własnoręcznie wykonanych żołnierzyków. Jury konkursu, w skład którego weszli: pan dyrektor Sebastian Pychyński, pani wicedyrektor  Justyna Krawczyk, pani Jagoda Statek oraz pani Paulina Sadurska, spośród wszystkich zawodników wytypowali finałową trójkę. O kolejności miejsc na podium zadecydowało głosowanie publiczności.  Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

• 1 miejsce: Jakub Świerżewski kl IIB – za fenomenalną żonglerkę piłkami
  • 2  miejsce: Mateusz Pióro kl. II B – za przepiękne wykonanie na pianinie własnej kompozycji muzycznej
  • 3 miejsce: Aleksandra Zagórowska kl. III E – za urzekające solowe wykonanie piosenki

Wyróżnienie otrzymał zespół naszych młodych filmowców:  Hubert Dadas, Bartłomiej Rutkowski i Sebastian Sikorski z kl. IIIC – za film  „X-Man Pawlikowska”.

Zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, zaangażowania w zabawę  oraz odwagi pozwalającej na swobodny wstęp przed publicznością. Organizatorem imprezy był samorząd szkolny pracujący pod opieką pani Katarzyny Bitel.

Zobacz więcej zdjęć z tego wydarzenia