Znamy już wyniki  XIX Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2019pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz patronatem merytorycznym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który odbył się w naszej szkole  5.03.2019.Do testu konkursowego uczniowie przystąpili w dwóch kategoriach wiekowych:  LIONS ( I kl. liceum) i EAGLES  ( II i III klasa liceum). Nasi uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej.  Test zawierał także zadania z zakresu znajomości obowiązkowej lektury :”Dracula” w kategorii LIONS i  „The Creeping Men” w  kategorii EAGLES. Informujemy również, że najlepszy wynik w szkole w kategorii EAGLES uzyskała Kamila Grenczyn z klasy 2A oraz w kategorii LIONS Szymon Mierzejewski z klasy 1B. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.Serdeczne podziękowanie składamy również Radzie Rodziców, przede wszystkim paniom Beacie Gomole oraz Aleksandrze Wiener za współpracę w organizacji konkursu i zakup konkursowych lektur, które powiększyły zbiór anglojęzyczny szkolnej biblioteki. Opiekunem konkursu jest pani Anna Rzeszutek.