27.02.2018  w naszej szkole odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2018  pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz patronatem merytorycznym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Do testu konkursowego uczniowie przystąpili w dwóch kategoriach wiekowych:  LIONS ( I kl. liceum) i EAGLES ( II klasa liceum). Nasi uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej.  Test zawierał również zadania z zakresu znajomości obowiązkowej lektury :”The Lost World” w kategorii LIONS i  „The Count of Monte Christo” w  kategorii EAGLES. Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy.  Mocno trzymamy kciuki za nasze „lwy” i „orły”. Serdeczne podziękowanie składamy również Radzie Rodziców,  przede wszystkim pani Beacie Gomole za współpracę w organizacji konkursu i zakup konkursowych lektur, które powiększyły zbiór anglojęzyczny szkolnej biblioteki. Opiekunem konkursu jest pani Anna Rzeszutek.