Uczniowie klasy 1C o profilu biologiczno-chemicznym w ramach przedmiotu Biology in English wykonali projekty zaliczeniowe na koniec I  semestru. Najczęściej podejmowali się wykonywania projektów pokazujących budowę komórki, zarówno w formie modelu przestrzennego czy plakatu, jak i zajmowali się tematyką szeroko pojętego zdrowego odżywiania. Zaangażowanie, pomysłowość i staranność wykonań zachwycił nie tylko mnie – prowadzącą zajęcia, ale i całą brać uczniowską. Jeden z projektów był nieco nietypowy, gdyż zaraz po ocenie – został… SKONSUMOWANY 🤪🎂😋 – był on bowiem modelem komórki w formie… przepysznego ciasta 😋😋😋. Brawa dla uczniów klasy 1c 👍Jestem z Was dumna.  Koordynator projektów Małgorzata Krawczyk.