Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły wraz ze wszystkimi nauczycielami języka angielskiego w roku szkolnym 2016/2017 biorą udział w VII edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.   Aplikacja Insta.Ling, która jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej, powstała w odpowiedzi na potrzebę efektywnej i przyjemnej nauki słówek w języku obcym. Dzięki niej uczniowie systematycznie i bez zbędnego wysiłku mogą przyswajać słownictwo języka angielskiego w ciekawej i nienużącej formie nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również na tabletach i telefonach komórkowych w domu oraz poza nim. Nasi uczniowie  regularnie korzystający z aplikacji  potwierdzają  jej przydatność i skuteczność jeśli chodzi o naukę słówek , toteż ich nauczycielom: paniom Małgorzacie Krawczyk, Dorocie Nowackiej, Annie Rzeszutek, Renacie Tarkowskiej oraz panu Krzysztofowi Ambroziewiczowi serdecznie gratulujemy przyznania Certyfikatów Jakości w uznaniu za wykorzystanie w pracy dydaktycznej innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling.