15.02.2019 uczniowie klasy o profilu medialnym uczestniczyły w wyjątkowych zajęciach dotyczących sztuki autoprezentacji, które to poprowadził pan Wiktor Niedzicki – wykładowca akademicki, dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz autor znanego programu telewizyjnego Laboratorium.  Oto słowa  opublikowane przez Mistrza na Facebooku tuż po wizycie w Pawlikowskiej:  „Mam nadzieję, że dzisiejsi uczniowie wezmą sobie do serca te proste wskazówki. Będzie im lepiej na studiach i w pracy.  W dorosłym życiu każdy z nas prezentuje się. Codziennie. Zawsze, gdy widzi nas choć jedna osoba. O tym zapomina wielu ludzi. Także politycy.  Staram się upowszechniać wiedzę o sztuce prezentacji podczas moich wykładów i warsztatów. Prezentujmy się lepiej”.