Realizujemy nowy projekt Erasmus+. Skrót angielskiej nazwy naszego projektu to LOVE (Land of vocational education). Spolszczona nazwa projektu to „Licealiści Profesjonaliści. Chcemy utworzyć „wyspę”, na której młodzi ludzie zdobędą nowe kompetencje technologiczne i cyfrowe potrzebne na rynku pracy w XXI wieku.

Kraje, które biorą w projekcie to Francja, Grecja, Polska, Włochy i Turcja. Projekt jest świetną okazją, aby nabyć nowe umiejętności, poćwiczyć angielski, nawiązać nowe międzynarodowe znajomości i podróżować po Europie. Podczas wyjazdów obaczymy jak funkcjonują inne europejskie szkoły oraz weźmiemy udział w warsztatach i wycieczkach integracyjnych . Będziemy również gościć uczniów naszych partnerskich szkół w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów oraz kandydatów do naszej szkoły. Projekt będzie realizowany w latach 2020-2022, a jego koordynatorem jest nauczyciel hiszpańskiego – p. Grzegorz Borucki.

Zapraszamy do zobaczenia relacji z Tygodnia Erasmusa w Pawlikowskiej z poprzedniego projektu Erasmus+: https://youtu.be/rRljp65jBWQ