Kombatanci
Bożonarodzeniowe paczki dla kombatantów z Lwowa i Polaków z obwodu lwowskiego
 Po raz trzeci nauczyciele, pracownicy obsługi szkoły i uczniowie zbierali trwałe produkty żywnościowe na bożonarodzeniowe paczki dla kombatantów i Polaków na Kresach. W tym roku udało nam się zgromadzić żywność na 21 dużych paczek. Dary ofiarowały klasy 1B, 1C, 1E, 2AH, 2C, 2E, 3E. Największą ilość produktów przynieśli uczniowie: Bogusia Mika, Weronika Pabisiak, Agata Witczyk, Anastazja Izydorczyk, Mateusz Karniewicz. Nauczyciele, którzy włączyli się w akcję to: p. Dorota Nowacka, p. Małgorzata Klimczak, p. Marianna Gaszyńska, p. Wioletta Sztobryn oraz pan dyrektor Sebastian Pychyński. Szczególne podziękowania należą się p. Anecie Dudziak za zapakowanie paczek. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy i życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia.