Pikinik 111.06.2016 odbył się II Piknik Rodzinny „Powitanie lata z Pawlikowską”. Na naszym szkolnym boisku zaroiło się od kramików z atrakcjami przygotowanymi przez naszych uczniów, nauczycieli oraz sponsorów dla małych i dużych mieszkańców Bemowa. Zainteresowaniem cieszyły się zarówno stoiska kulinarne, dmuchana zjeżdżalnia i inne zabawy sportowe, bańki mydlane, językowe łamigłówki, malowanie buziek i „fryzurki spod chmurki” dla najmłodszych, garncarstwo i lepienie z gliny, jak i loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Na scenie uczestnicy imprezy mogli zobaczyć m.in. występ młodych bokserów z klubu bokserskiego Landowski Boxing, pokaz zumby, który rozgrzał publiczność oraz występy muzyczne. Atrakcją pikniku był także namiot rekonstrukcji historycznej oraz pokaz motocrossu w wykonaniu tegorocznego absolwenta naszego liceum Erwina Barszczewskiego.

Tegoroczny piknik udał się dzięki zaangażowaniu uczniów, rady pedagogicznej oraz wsparciu rady rodziców i sponsorów imprezy, wśród których wymienić należy:

• Salon urody New Master
  • Salonik kosmetyczny Vijana
  • WBA fitness klub siłownia
  • Impuls – studio doskonalenia sylwetki
  • Wrotkarnia Roller Disco
  • Firma Sokołów

Serdecznie dziękujemy sponsorom, osobom przygotowującym piknik, jak i jego uczestnikom. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć z wydarzenia

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć z wydarzenia (galeria z meczu piłki nożnej)