Już po raz szósty organizowaliśmy szkolną akcję zbierania trwałych artykułów żywnościowych dla Polaków i kombatantów na Kresach. Co roku udaję nam się zebrać więcej żywności. W tym roku mogliśmy  przygotować aż 31 dużych paczek. Klasy, które zaangażowały się w zbiórkę to: 1a, 1c, 1d, 2a, 2b, 2c, 2d, 3c, 3e i 3b. Największa grupa ofiarodawców znalazła się w klasach 2c i 2d. Pakowaniem darów zajęli się uczniowie z 2b i 2d. Poza tym jak co roku w akcję, włączyli się nauczyciele: p. Małgorzata Klimczak, p. Marianna Gaszyńska, p. Wioletta Sztobryn, p. Irena Borowska, p. Dorota Nowacka, p. M. Krawczyk, K. Ambroziewicz, B. Maj, R. Różycka, J. Gąsiorek  oraz p. Anna Hauzman i Teresa Baranowska.  Ks. Michał Markowicz ofiarował opłatki.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za okazane serce.