otrzesiny-630.09.2016 odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych.  Wypowiadając rotę ślubowania, pierwszoklasiści oficjalnie zostali włączeni w poczet społeczności szkolnej naszego liceum, czego symbolem stały się legitymacje szkolne wręczone przez dyrekcję oraz wychowawcę klasy. Nie obyło się też bez zabawy otrzęsinowej, zorganizowanej dla pierwszaków przez drugoklasistów pod opieką pani Katarzyny Bitel. Wykonując poszczególne zadania, uczniowie klas pierwszych rywalizowali ze sobą o to, która z klas  jest najbardziej zgrana, zaangażowana, a jej uczniowie potrafią najlepiej ze sobą współpracować . Konkurs otrzęsinowy wygrała klasa 1C. Serdecznie gratulujemy!

W dniu uroczystego ślubowania pierwszoklasiści posadzili też kwiaty na szkolnym patio. Gdy zakwitną wiosną, wszystkim nam będzie miło spędzać tam przerwy. Akcję ukwiecania koordynowała pani Bożena Maj.