wybory-129.11.2016 odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo, które wyłoniły reprezentantów naszej szkoły w tym samorządowym organie doradczym.  Wyniki wyborów przedstawiały się następująco:

1 miejsce – Adam Michalik kl. 3E

2 miejsce – Mateusz Pióro kl. 2B

3 miejsce – Adam Szafrański kl. 3E

4 miejsce – Mateusz Karniewicz kl. 3E

5 miejsce – Wiktoria Maciejek kl. 1D

Wybory poprzedzone były spotkaniem z absolwentką naszego liceum – obecnie radną samorządu bemowskiego – panią Patrycją Czerską, która 15.11.2016 wyjaśniła uczniom zasady  działania Młodzieżowej Rady Dzielnicy oraz zachęciła ich do kandydowania. Następnie 29.11.2016 odbyła się debata uczniowska z udziałem trzech kandydatów: Adama Michalika, Mateusza Pióro i Adama Szafrańskiego, podczas której młodzież mogła zadawać  pytania dotyczące ich planów i pomysłów związanych z działalnością samorządową.

Zobacz więcej zdjęć z tego wydarzenia