Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pomagali w prowadzeniu jesiennej, październikowej edycji  kursu, w czasie którego bezrobotni mieszkańcy Bemowa mogli się nauczyć podstaw obsługi komputera. Kurs organizowany był przez Ośrodek Pomocy Społecznej na Bemowie. Uczniowie, którzy pomagali prowadzeniu zajęć to: z klasy 1A: Julia Konopka; z klasy 1C: Dominika Borowiec, Aleksandra Jóźwik, Adrianna Kurek, Marta Mrozowska, Zuzanna Pieniek, Emilia Popieluch, Aleksandra Karpienia, Weronika Kurach, Julia Mochocka, Dominika Podkowiak i Patrycja Prachniak; z klasy 2C: Ula Chmielewska, Karolina Witkowska, Izabela Migda i Klaudia Olender. Koordynatorem akcji była pani Irena Borowska, opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu. Wszystkim uczennicom, w imieniu bezrobotnych i własnym serdecznie dziękuję.

Irena Borowska