Przedszkole 48.04.2016  grupa uczniów uczących się j. francuskiego z klas II B/C/E  pod opieką pani Julity Gąsiorek zorganizowała warsztaty czytelnicze w przedszkolu francuskojęzycznym La Fontaine na Żoliborzu. Nasi uczniowie czytali po francusku bajkę Królowa pszczół braci Grimm, a lekturze towarzyszyła inscenizacja kukiełkowa. Następnie dzieci odpowiadały na pytania dotyczące treści bajki, zdobywając naklejki za prawidłowe odpowiedzi.  Licealiści przygotowali również inne atrakcje – kolorowanki, puzzle, malowanie buziek – które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Spotkanie było emocjonujące i pouczające także dla naszych uczniów, którzy mieli okazję wykorzystać w praktyce swoje umiejętności językowe. Przedszkolaki pożegnały nas piosenką, mamy także zaproszenie na przyszły rok.

Przedszkole 6Przedszkole 5Przedszkole 3Przedszkole 2Przedszkole 1